RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 201152 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 201152 Deliming Spring for Bunn O Matic and Newco Coffee
| Manufacturer | Newco |
|---|---|
| Model Number | 201152 |
| Manufacturer Part # | 201152 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Newco 201152 Bunn O Matic, Deliming Spring, Blickman Coffee Uc903, Cecilware, Newco Coffee
