RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 20072 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 20072 4.25 Inch Door Seal L/h Side Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 20072 |
| Manufacturer Part # | 20072 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 20072 Ir C Door Seal L/h Side
