- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Structural Concepts 20-74777 45 Inch Handle Kit Black Handle Corrosion Resistant
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-74777 |
| Manufacturer Part # | 20-74777 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 47" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-74777 Kit Ns4 45.00" Black Handle Co4324r Uc
