Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 20-351 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 20-351 1.25 Inch Door Microswitch 15A Spring Lever Screw Terminals
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 20-351 |
| Manufacturer Part # | 20-351 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 20-351 Door Micro Switch 2 Hole 1" Ctrs ] [ No Nc ], 15a 125 250 Or 480 Vac Spring Under Lever, 5" Lever Screw Terminals, Jade Oven Jslb Jsr Jtrh
