RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-613 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-613 15 Inch Magnetic Gasket Santopren Door Seal
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-613 |
| Manufacturer Part # | 2-613 |
| Height | 4.15" |
| Width | 15.25" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 1.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-613 Gasket Door Dart / Magnetic / Santopren
