Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 15003 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 15003 10 Inch Splash Shield Assembly for Manitowoc Ice Machines
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 15003 |
| Manufacturer Part # | 15003 |
| Height | 5" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 15003 Splash Shield Assembly
