RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1410700100 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1410700100 26 1/2 Inch Rack Stainless Steel for Kitchen Storage
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1410700100 |
| Manufacturer Part # | 1410700100 |
| Height | 2.13" |
| Width | 26.5" |
| Depth | 26.88" |
| Weight | 9.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1410700100 Rack Jtrh Std Dims 26 1 /2 X 2
