RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140300 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140300 7 Inch Element Guard for Henny Penny Commercial Fryers
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140300 |
| Manufacturer Part # | 140300 |
| Height | 1.95" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140300 Kit Split Lve20x Element Guard
