- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Univex 1400050 Measuring Device 1.95 Inch Wide Compact Precision Tool
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1400050 |
| Manufacturer Part # | 1400050 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1400050 Measuring Device
