RestaurantSupply.com is your trusted source for In-Sink-Erator waste disposal equipment.
- Authorized In-Sink-Erator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock In-Sink-Erator 13997 waste disposal equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
In-Sink-Erator 13997 3 Inch Outlet Flange Waste Disposal Plastic Fpt Connection
| Manufacturer | In-Sink-Erator |
|---|---|
| Model Number | 13997 |
| Manufacturer Part # | 13997 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
In-Sink-Erator 13997 Outlet Flange 2" Fpt X 2-1/4" X 4" Plastic Flange, 1-1/2" X 3-3/8" Mt Hole Ctrs., In-sink-erator 150 200
