RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 1313445 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 1313445 4.5 Inch Evaporator Fan Motor Electric OEM
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 1313445 |
| Manufacturer Part # | 1313445 |
| Height | 4.45" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 1313445 50/60hz 1300/1550rpm .7a
