Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 13061-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 13061-0000 3.25 Inch Stem Assembly for Faucet
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 13061-0000 |
| Manufacturer Part # | 13061-0000 |
| Height | 1" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 13061-0000 Stem Assy F/ Faucet
