RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13003.55 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 13003.55 3.15 Inch Electric Contactor 30 Amp OEM Replacement
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13003.55 |
| Manufacturer Part # | 13003.55 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13003.55 Contactor 30 Amp Cma 180
