- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Master-Bilt 13-13459 5.3 Inch Electric Condenser Fan Motor for Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 13-13459 |
| Manufacturer Part # | 13-13459 |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 13-13459 Condenser Fan Motor
