RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12C628 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12C628 6 Inch Strip Joiner Mechanical Tool with Studs and Wand
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12C628 |
| Manufacturer Part # | 12C628 |
| Height | 2.85" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 18.6" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12C628 Strip Joiner Ph 18in Fd W/studs & Wand
