Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12801 27 Inch Soak Tank For 24 Cell Stainless Steel Construction
Item:
#1476468
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 12801 |
| Manufacturer Part # | 12801 |
| Height | 14.38" |
| Width | 27.56" |
| Depth | 30.13" |
| Weight | 34.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12801 27 Inch Soak Tank For 24 Cell Stainless Steel Construction
