RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 125650002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 125650002 5.75 Inch Triac Assembly 40 Amp and 4 Wire Configuration
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 125650002 |
| Manufacturer Part # | 125650002 |
| Height | 0.63" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 4.88" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 125650002 Triac Assembly, 4 Wires 20" 2ea 36" 40" Triac Assy 40 Amp, Bunn-o-matic Coffee Model Dual Dual Tf H5e H5m H5x, Single Single Tf 1.5
