RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake -125373 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake -125373 4.8 Inch Door Closer OEM Mechanical Alloy Flush Design
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | -125373 |
| Manufacturer Part # | -125373 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 1.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake -125373 Door Closer 1095 Flush
