Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 12363 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 12363 .25 Inch Lp Pilot Orifice 0.010 Inch for Vulcan Hart
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 12363 |
| Manufacturer Part # | 12363 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 12363 Lp Pilot Orifice .010" Hole X 1/4", .372" Dia X .530" Long, Blodgett Oven Series 900 Early Units Updated & Units Made, After 1-25-09., Henny Penny Fryer 600 Og- 301 302 303, Imperial Fryer If Ihr Ir, Vulcan Oven, Wolf Fryer Wtf-35 Wtf-42, Wolf Grill
