RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 12357R walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 12357R 1.67 Inch Solenoid Valve Coil Electric - OEM Replacement
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 12357R |
| Manufacturer Part # | 12357R |
| Height | 1.61" |
| Width | 1.67" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 12357R Solenoid Valve Coil Amf 120v X
