Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 12099 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 12099 4-5/8 Inch Handle for # 52-1127 Valve Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Dynamic Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 12099 |
| Manufacturer Part # | 12099 |
| Height | 3.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Cooking Systems 12099 3-1/2" X 4-5/8" "l" Shaped Handle, For # 52-1127 Valve, Dynamic Cooking Systems, Range Jet Stock Pot/jet Wok., Imperial, Range Series Icra Isp-j.
