RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 12002636 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 12002636 Interlock Switch Kit with Amana Dq22hs Rc17sd2osi Rc22s Wdyrc2
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 12002636 |
| Manufacturer Part # | 12002636 |
| Height | 2.95" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 12002636 Amana Dq22hs Rc17sd2osi Rc22s Wdyrc2
