FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 12-2582-21 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 12-2582-21 5.7 Inch Pump Motor Assembly 208/230v Ice Machine
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 12-2582-21 |
| Manufacturer Part # | 12-2582-21 |
| Height | 4.7" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 5.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 12-2582-21 Pump Motor Assembly 208/230v, Scotsman Cme1356 Cme1356r Cme1656 Cme1656r Cme1856w, Cme2006r
