RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1197506 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1197506 1 Inch Door Seal Bottom for Southbend Appliances
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1197506 |
| Manufacturer Part # | 1197506 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 29" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1197506 Door Seal Bottom
