RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 118324S commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 118324S 1 Inch Carrot Pusher Compatible with Robot Coupe Models
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 118324S |
| Manufacturer Part # | 118324S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 43" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 118324S Carrot Pusher Small Pusher, Robot Coupe Cl-52 R300 R301 R301 Dice R301 Ultra R301, Ultra Dice R6n R6vn R6x
