RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar aftermarket box cutters.
- Engineered to match existing San Jamar units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket San Jamar 1178902 box cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar 1178902 Tool Refinishing Stainless Steel Blade 2.5 Inch
| Fits with Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 1178902 |
| Manufacturer Part # | 1178902 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 1178902 Material Stainless Steel Blade, Weight .335 Lb
