RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King restaurant knives.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 11700-2 restaurant knives
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 11700-2 12 Inch Electric Compressor Kit for Refrigeration
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 11700-2 |
| Manufacturer Part # | 11700-2 |
| Height | 11.15" |
| Width | 12" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 21.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 11700-2 Kit Compressor 115v Tcw380u Ds6b
