RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 1165075 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 1165075 15 Inch Stainless Steel Auger OEM for Ice Machines
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 1165075 |
| Manufacturer Part # | 1165075 |
| Height | 15.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 38.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 1165075 Auger 2110
