- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1161636 21 Inch Broiler Drip Pan with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1161636 |
| Manufacturer Part # | 1161636 |
| Height | 1" |
| Width | 20.63" |
| Depth | 28" |
| Weight | 10.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1161636 Broiler Drip Pan W/a

