- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 113314 Timer 120Vac 10 Minute Count Electric OEM - Compact Design
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 113314 |
| Manufacturer Part # | 113314 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 113314 120vac 10 Minutes
