RestaurantSupply.com is your trusted source for In-Sink-Erator waste disposal equipment.
- Authorized In-Sink-Erator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock In-Sink-Erator 11327D waste disposal equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
In-Sink-Erator 11327D Diameter 6 Inch Adapter for Waste King Disposers
| Manufacturer | In-Sink-Erator |
|---|---|
| Model Number | 11327D |
| Manufacturer Part # | 11327D |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
In-Sink-Erator 11327D Disposer Mounting Adapter, For Waste King 6" A Dia. 6-1/2" B Dia.
