Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial broilers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 1122-50 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 1122-50 Brass Orifice 3/8"-27 Gas Compatible for Commercial Equipment
| Fits with Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 1122-50 |
| Manufacturer Part # | 1122-50 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 1122-50 Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #50, American Range Broiler Aecb, Garland / Us Range Oven 836 Cuisine (lp), Imperial Broiler Series Eba Irb., Oven Series Icv Icvd. (lp), Star Broiler Where Applicable. Fryer 630f, Us Range Broiler Pma/rb-36 Rb-26., Series 1000 Front Burner Rba (used For Nat Gas)., Fryer Rcf-(2424 2448)., Oven Series 836 Cuisine Standard Ovens, Performer Ii Convection Ovens With S/n Beginning With "v"., Range Sp-1855 Small Burner Tr H Shaped Burner.
