- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 110692 0.8 Inch Width Guide Door High Hood Rack Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 110692 |
| Manufacturer Part # | 110692 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 33.8" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 110692 Guide Door High Hood Rack 34i
