Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11018974 OEM Piston Assembly for Doughpro DP1100 DP2000
Item:
#1463607
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 11018974 |
| Manufacturer Part # | 11018974 |
| Height | 6.35" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 11.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 11018974 OEM Piston Assembly for Doughpro DP1100 DP2000
