Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 110102167 Flanged Bushing Machined with Corrosion Resistant Metal
Item:
#1185354
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 110102167 |
| Manufacturer Part # | 110102167 |
| Height | 1.95" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 110102167 Flanged Bushing Machined with Corrosion Resistant Metal
$63.99
Unit price
/
Unavailable
