Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1101017602 1.3 Inch OEM Brush Set Actuator Replacement
Item:
#1185352
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 1101017602 |
| Manufacturer Part # | 1101017602 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1101017602 1.3 Inch OEM Brush Set Actuator Replacement
$438.83
Unit price
/
Unavailable
