Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Scotsman units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Scotsman 11-0564-02 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 11-0564-02 Solenoid Dump Valve Stainless Steel for Ice Machines
| Fits with Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 11-0564-02 |
| Manufacturer Part # | 11-0564-02 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 11-0564-02 Solenoid Dump Valve
