RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 11-0507-02 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 11-0507-02 Gas Valve for Commercial Refrigeration Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 11-0507-02 |
| Manufacturer Part # | 11-0507-02 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 11-0507-02 Valve Hot Gas

