RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 109902 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 109902 Repair Kit for Solenoid Valve 1/2 Inch - OEM Replacement
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 109902 |
| Manufacturer Part # | 109902 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 109902 Kit Parker Soleniod Valve Repair 1/2 #76
