- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 108954 #6 32 Nylon Insert Nut Grip Hex Head Vibration Resistant
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108954 |
| Manufacturer Part # | 108954 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108954 Nut Grip Hx Hd #6 32 Nylon Insert
