Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 104000221 11 Inch Gas Conversion Kit for Rinnai RL94i - LPG
Item:
#1515222
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 104000221 |
| Manufacturer Part # | 104000221 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 104000221 11 Inch Gas Conversion Kit for Rinnai RL94i - LPG
$113.30
Unit price
/
Unavailable
