RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 10343-93 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 10343-93 12 Inch Compressor Kit Electric Stainless Steel
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10343-93 |
| Manufacturer Part # | 10343-93 |
| Height | 11.2" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 40.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10343-93 115v/60hz Compr Kit Nt2168gkv

