RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 10343-86 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 10343-86 10 Inch Electric Commercial Refrigeration Kit
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10343-86 |
| Manufacturer Part # | 10343-86 |
| Height | 10.84" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 24.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Brazil |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10343-86 115v/60 Compr Kit Egus70hlp

