- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Univex 1030154 4.9 Inch Vari Speed Pulley with Heavy Duty Aluminum
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1030154 |
| Manufacturer Part # | 1030154 |
| Height | 3.1" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1030154 Vari Speed Pulley Heavy Duty
