FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 102883 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 102883 19 3/4 Inch Cutter Shaft Assembly Stainless Steel with Bell Cover
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 102883 |
| Manufacturer Part # | 102883 |
| Height | 4.7" |
| Width | 12.35" |
| Depth | 21.45" |
| Weight | 4.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 102883 Material Stainless Steel, Length 19 3/4", 502 Mm, Inner Diameter 1", 25 Mm, Includes # 206-1232 Bell Cover
