RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 102690 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 102690 7.15 Inch Discharge Plate for Robot Coupe Cl-50 R4n R6n
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 102690 |
| Manufacturer Part # | 102690 |
| Height | 0.85" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 102690 Discharge Plate, Robot Coupe Cl-50 Cl-52 Cl-55 Cl-60 R4n R4x, R6n R6vn
