RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 102481S commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 102481S Control Board 4.3 Inch OEM Component with Precision Regulation
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 102481S |
| Manufacturer Part # | 102481S |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | France |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 102481S Control Board Weight .34lb
