RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1021030 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1021030 3.6 Inch OEM Pulley Drive Replace Conveyor Parts
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1021030 |
| Manufacturer Part # | 1021030 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1021030 Pulley Drive As17 5/8
