Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 101557 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 101557 40 Millimeter Stainless Steel Screw - OEM Component
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 101557 |
| Manufacturer Part # | 101557 |
| Height | 0.13" |
| Width | 0.13" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 101557 Screw #4 40 X 1.25 Pph
