RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius ice machine parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 1014285 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 1014285 Bin Switch Pcb and Wire Harness for Conelius Wcf510a Wcf710a
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1014285 |
| Manufacturer Part # | 1014285 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Weight | 0.07 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1014285 Bin Switch Pcb & Wire Harness, Conelius Flaker Wcf510a Wcf710a
